30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'NIN 99.YILI TÖRENLE KUTLANDI

Yüce Milletimizin bağımsızlığı uğruna gösterdiği sarsılmaz azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği 30 Ağustos Zaferi’nin 99. yıldönümü, düzenlenen törenle coşkuyla kutlandı.

İlçemiz Hükümet Konağı önünde yapılan törene, Kaymakam Vekilimiz Sn. Abdullah ŞAHİN, Kovancılar Belediye Başkanımız Sn. Hacı AKPINAR,Cumhuriyet Savcısı Mert Musa SÖNMEZ, İlçe Jandarma Komutanı Ali SANAYIR, İlçe Emniyet Müdürü Suat KUTBAY, Kurum Amirleri, Şehit Yakınları, Gaziler, Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti Temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı çelenk sunma töreni ile başladı. Çelenk sunma töreninin ardından Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Silah Arkadaşları ve Aziz Şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşu yapıldı ve akabinde İstiklal Marşımız okundu. Daha sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı okundu. Ardından J.Asb.Çvş. Fadime ÖZEL günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı ve tören sona erdi.

30.8.2021 18:16:31
Haberler

http://www.paalman-tempelman.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/ https://www.jac-products.de/ http://www.hoenskliks.nl/ https://www.anton-heim.de/ https://www.subaeunico.com/ https://www.ballrider.de/ https://www.frank-weisser.de/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.gookar.nl/ https://www.flomaq.de/ https://www.sundz-design.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.tinnitustrupp.de/ http://www.laadidas.com/ http://www.z67.nl/ https://www.hemrotech.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.gookar.nl/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.pandarastore.top/ https://www.sport-roehrle.de/ http://www.kommando2010.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.theaterondersteboven.nl/ https://www.bes-t-guides.de/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.nh-travelagent.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.westamatic.de/ https://www.ueberzeuge.de/ https://www.rusinvestor.de/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.jac-products.de/ https://www.speedy-print.de/ https://www.hwan-oong.de/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.detektei-schrauwers.de/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.subaeunico.com/ https://www.nicolebeck.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.rome-italie.nl/ https://www.christoph-menne.de/