BAŞKAN AKPINAR'DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Hacı Akpınar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Akpınar mesajında ;Aziz milletimizin ‘Ya İstiklal, ya ölüm’ düsturuyla tarihe altın harflerle yazdığı destansı mücadelesini taçlandırdığı Cumhuriyetimizin ilanının 98. yılını büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz.

Milletimizin yokluk içinde var olma mücadelesi verdiği, kendi kaderi üzerinde hiç kimsenin müdahil olamayacağını tüm dünyaya kanıyla ve canıyla ilan ettiği Kurtuluş Savaşı’nın zaferle sonuçlanmasının ardından ilan edilen Cumhuriyet, bağımsızlığımızın güvencesidir.

Millet olarak bizi biz yapan değerlerimiz etrafında kenetlenerek vatan, millet, bayrak ve milli irademize sahip çıkarak ülkemizi daha güçlü yarınlara ulaştırmak için 2023 ve 2071 hedeflerimiz yolunda kararlılıkla yürüyeceğiz. Ecdadımızın canıyla, kanıyla yurt kıldığı bu cennet vatan, bizlerin ve gelecek nesillerin omuzlarında ilelebet payidar kalacaktır.

Cumhuriyetimizin 98. kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.” dedi.

28.10.2021 12:35:26
Haberler

http://www.paalman-tempelman.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/ https://www.jac-products.de/ http://www.hoenskliks.nl/ https://www.anton-heim.de/ https://www.subaeunico.com/ https://www.ballrider.de/ https://www.frank-weisser.de/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.gookar.nl/ https://www.flomaq.de/ https://www.sundz-design.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.tinnitustrupp.de/ http://www.laadidas.com/ http://www.z67.nl/ https://www.hemrotech.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.gookar.nl/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.pandarastore.top/ https://www.sport-roehrle.de/ http://www.kommando2010.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.theaterondersteboven.nl/ https://www.bes-t-guides.de/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.nh-travelagent.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.westamatic.de/ https://www.ueberzeuge.de/ https://www.rusinvestor.de/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.jac-products.de/ https://www.speedy-print.de/ https://www.hwan-oong.de/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.detektei-schrauwers.de/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.subaeunico.com/ https://www.nicolebeck.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.rome-italie.nl/ https://www.christoph-menne.de/