BAŞKAN AKPINAR'DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Hacı Akpınar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Akpınar mesajında;15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, birlik-beraberlik ve kardeşliğimizin gücüyle göğsümüzdeki iman, vatan ve millet sevdasıyla yazılmış destanın adıdır.

Millet olarak 15 Temmuz’da, yüzyıllar geçse de unutmayacağımız bir ihanetle karşı karşıya kaldık. Ülkemiz üzerinde hain emelleri olan iç ve dış güçlerin planlarının sahnelendiği o karanlık gece, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla kıyama kalkan milletimiz tarafından inanç ve cesaretle bertaraf edildi. Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi tarih boyunca vatanına, bayrağına, milli iradesine uzanan elleri kıran aziz milletimiz, 15 Temmuz’da da hainlerin milletimize diz çöktürme, devletimizi ele geçirme, ülkemizi parçalama gayretlerine geçit vermedi.

Dün olduğu gibi ne bugün ne de yarın şehit kanlarıyla bize yurt olmuş bu vatan topraklarında hiçbir gücün bayrağımıza, hürriyetimize, istikbalimize göz dikmesine müsaade etmeyeceğiz. Bin yıl geçse de ne 15 Temmuz gecesi yaşadığımız ihaneti unutacağız ne de milletimizin inançla cesaretle devletini ve demokrasisini korumak için yazdığı destanı unutacağız. Aziz milletimizin içimizdeki hainlere karşı verdiği destansı mücadele ve elde ettiği şanlı zafer, tarihe altın harflerle yazılmıştır. 15 Temmuz destanının 6. yıl dönümünde, demokrasi ve vatan uğruna can veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

14.7.2022 14:55:30
Haberler

http://www.paalman-tempelman.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/ https://www.jac-products.de/ http://www.hoenskliks.nl/ https://www.anton-heim.de/ https://www.subaeunico.com/ https://www.ballrider.de/ https://www.frank-weisser.de/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.gookar.nl/ https://www.flomaq.de/ https://www.sundz-design.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.tinnitustrupp.de/ http://www.laadidas.com/ http://www.z67.nl/ https://www.hemrotech.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.gookar.nl/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.pandarastore.top/ https://www.sport-roehrle.de/ http://www.kommando2010.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.theaterondersteboven.nl/ https://www.bes-t-guides.de/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.nh-travelagent.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.westamatic.de/ https://www.ueberzeuge.de/ https://www.rusinvestor.de/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.jac-products.de/ https://www.speedy-print.de/ https://www.hwan-oong.de/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.detektei-schrauwers.de/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.subaeunico.com/ https://www.nicolebeck.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.rome-italie.nl/ https://www.christoph-menne.de/