GENÇ KIZIMIZ ESRA ÇİFTÇİ'YE YARDIM ELİ

İlçemizde yaşayan 22 yaşındaki Esra ÇİFTÇİ isimli genç kızımızın ameliyat masraflarını maddi imkânsızlıklardan dolayı karşılayacak durumu olmayan Çiftçi ailesine, Kovancılar Kaymakamımız Sayın Bünyamin KARALOĞLU ve Belediye Başkanımız Hacı AKPINAR tarafından yardım eli uzatıldı.

Genç kızımızın babası Bülen ÇİFTÇİ ile Kovancılar Kaymakamımızın makamında görüşen, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız, genç kızımızın tedavi masraflarının tümünün karşılanacağını belirterek, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ettiler.

Kaymakamımız Sayın Bünyamin KARALOĞLU açıklamasında “ Genç kardeşimiz Esra ÇİFTÇİ’ nin Ankara’ da yapılacak olan tedavisi için Belediye Başkanımız ile birlikte tedavi masraflarını üstleniyoruz. Genç kızımızın sağlığına kavuşması için elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız. İnşallah en kısa sürede tedavisini tamamlayarak sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum.” dedi.

Kovancılar Belediye Başkanımız Sayın Hacı AKPINAR yaptığı açıklamada “Sayın Kaymakamımızın makamında genç kızımız Esra ÇİFTÇİ’ nin babası ile bir araya geldik. Genç kızımızın sağlığına kavuşması için Ankara’ da yapılacak olan tedavi sürecinde, Sayın Kaymakamımız ile birlikte tedavi masraflarını üstleniyoruz. Kaymakamlığımız ve belediyemiz olarak, genç kızımızın sağlığına kavuşması için elimizden gelen desteği sağlayacağız. Genç kızımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.”dedi.

 

14.7.2020 17:18:30
Haberler

http://www.paalman-tempelman.nl/ http://www.ruehle-schreibwaren.de/ https://www.jac-products.de/ http://www.hoenskliks.nl/ https://www.anton-heim.de/ https://www.subaeunico.com/ https://www.ballrider.de/ https://www.frank-weisser.de/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.gookar.nl/ https://www.flomaq.de/ https://www.sundz-design.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.tinnitustrupp.de/ http://www.laadidas.com/ http://www.z67.nl/ https://www.hemrotech.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.gookar.nl/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.vu-optimierung.de/ https://www.pandarastore.top/ https://www.sport-roehrle.de/ http://www.kommando2010.de/ http://www.kaniko.de/ https://www.theaterondersteboven.nl/ https://www.bes-t-guides.de/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.nh-travelagent.de/ https://www.jangcard-reisen.de/ https://www.westamatic.de/ https://www.ueberzeuge.de/ https://www.rusinvestor.de/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.cosimo-kindermode.de/ https://www.visionalert.nl/ https://www.jac-products.de/ https://www.speedy-print.de/ https://www.hwan-oong.de/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.detektei-schrauwers.de/ https://www.bult-gww.nl/ https://www.subaeunico.com/ https://www.nicolebeck.de/ https://www.hemrotech.de/ http://www.rome-italie.nl/ https://www.christoph-menne.de/